כתבות

מורינגה: למה חשוב להכיר אותו

הוא טרופי ועמיד גם בתנאי בצורת, הוא נפוץ בהודו ובאפריקה, הוא מכיל מגוון ויטמינים ומינרלים, הוא אנטי בקטריאלי ואנטי ויראלי. נעים מאוד, הכירו את צמח המורינגה!

מאקה: מזון העל שכדאי להכיר

מאקה הוא שורש פלא הגדל בגובה רב בהרי האנדים. הוא נמצא כמסייע בשיפור הזכרון, החיוניות ואת החשק המיני והפוריות אצל נשים וגברים. שורש מאקה נחשב כמזון על והוא מכיל את כל אבות המזון: חלבונים, פחמימות, מינרלים וויטמינים רבים. למה כדאי לכם להכיר את השורש המופלא הזה?

ויטמינים: מתי כדאי לצרוך אותם

ויטמינים הם רכיבי תזונה חיוניים לגוף האדם ומשתתפים בשלל תהליכים בגוף. לרוב, ויטמינים אינם מסונטזים בגוף בצורה טבעית ולכן יש לצרוך אותם במזון או בכמוסות או טבליות. אילו סוגים ויטמינים קיימים ומתי כדאי לצרוך אותם. 

תוספי תזונה לנשים

השיער חלש ואת סובלת מנשירה? הציפורניים לא מחזיקות את הבנייה החדשה שעשית רק אתמול? עור הפנים נראה חיוור? את סובלת מכאבי מחזור? להלן מבחר של תוספי תזונה לנשים לטיפול במצבי בריאות שונים. 

תוספי תזונה מומלצים

בחיים המודרניים הלחוצים קשה עד בלתי אפשרי לאכול מזונות המכילים את כל אבות המזון, המינרלים והויטמינים החיוניים. חוסר הזמן גורם לנו לאכול יותר בחוץ ולרוב, מזון מהיר שסביר להניח גם פחות בריא. אילו תוספי תזונה מומלצים בכדי להשלים רכיבי תזונה חיוניים? 

כדורי כורכום: סגולות

סגולות הכורכום ידועות לאדם כבר אלפי שנים. בשנים האחרונות סגולות הכורכום מדהימות את המדענים תוספי תזונה המכילים כורכומין ממלאים את המדפים לטיפול טבעי בדלקות מפרקים, אקנה, לחת דם ועוד. אז מה הם סגולות הכורכום שכדאי לנו להכיר?