כתבות

מורינגה

 

הוא טרופי ועמיד גם בתנאי בצורת, הוא נפוץ בהודו ובאפריקה, הוא מכיל מגוון ויטמינים ומינרלים, הוא אנטי בקטריאלי ואנטי ויראלי. אתם חייבים להכיר את צמח המורינגה, מחקרים מראים שהוא עשוי להיות יעיל בטיפול בסוכרת ודלקת מפרקים.

 

עץ המורינגה הוא עץ מופלא אשר פרותיו ושורשיו מכילים כמות גדולה של סידן, ברזל, ויטמין C, חלבון ואשלגן. הוא צמח טרופי אשר גדל באזורי הודו ואפריקה וגם בדרום אמריקה. הוא מוגדר כ"סופר פוד" (מזון על) בזכות כמות רכיבי התזונה העצומה שבו שכוללים גם רכיבים נוגדי חמצון ונוגדי דלקת ולהם סגולות ריפוי רבות. עלי המורינגה מכילים כלורופיל ואומגה 3 בכמות גבוהה. בגלל יכולתו לעמוד בתנאים קשים, חוליים ובבצרות קשה, הוא שומר על ערכיו התזונתיים גם לאחר הקפאה וייבוש. מורינגה מכיל כמות עצומה של חומצות אמינו (כ- 9 מהם חיוניות) ובכך מהווה גם מקור של חלבון מלא. צמח המורינגה נהפך עם השנים לפופולרי במיוחד בזכות הסגולות הרבות שבו אך עדיין חשוב לדעת לבחור בסוג מורינגה איכותי. 

 

 

סגולות הייחודיות בצמח המורינגה

  • מסייע באיזון סוכר
  • מסייע נגד אנמיה (מכיל כמות גבוהה של ברזל)
  • מסייעים בניקוי רעלים מהגוף
  • מסייע בהאטת ההזדקנות
  • מחזק את המערכת החיסונית
  • משמש כמולטי ויטמין טבעי

 

מורינגה ישראל

 

מורינגה באבקה

מאוד מומלץ לצרוך מורינגה באבקה כתוספת לשייקים, תבשילים, תה וסלטים ואפילו בכמוסות, כי לאנשים מסויימים טעם המורינגה עלול להיות חריף. הערכים התזונתיים עולים באבקה בגלל שניתן לשלב חלקים שונים של הצמח באבקה. 

 

 

מורינקה מבית ד"ר גרין 

ישנם מותגים רבים אשר משווקים מוצרי מורינגה וחשוב לרכוש מוצר מורינגה איכותי בכדי להנות ממגוון היתרונות הגלומים בצמח. ד"ר גרין היא חברה כחול\לבן היושבת בערבה ועומדת בכל האישורים המחמירים של משרד הבריאות. ד"ר גרין חרטה על דגלה לפתח ולשווק תוספי תזונה ברמה הגבוהה ביותר מבחינת איכות חומרי הגלם והכשרות (כשרות בד"צ). חומר הגלם מגודל בישראל ע"י חברת מורינגה ישראל ללא חומרי ריסוס ובצורה אורגנית לחלוטין. 

 

מעוניינים לרכוש מוצר מורינגה איכותי? לחצו כאן >>>