תקנון טבע קליק

מדיניות ביטולים

בהתאם לתקנות חוק הגנת הצרכן (ביטול עסקה), זכות הביטול אינה חלה במקרה של רכישת תוספי תזונה וכל טובין שאסור להחזירם לפי כל דין. אם זאת, אנו מאפשרים ללקוחותינו החזר מוצרים באריזתם המקורית וקבלת החזר כספי עד 14 ימים מרגע קבלת המוצר (עפי הקבוע בחוק הגנת הצרכן) וזאת בתנאי שעטיפת המוצרים לא נפתחה ולא נעשה בהם כל שימוש. 

​-
​-

בהתאם לתקנות חוק הגנת הצרכן, בעת ביטול עסקה ינוכו דמי ביטול בשיעור של 5% מסך העסקה או 100 ש"ח הנמוך מבניהם, ללא קשר לזמן קבלת פניית הלקוח בבקשת רצונו בביטול במידה ולקוח המעוניין בביטול עסקה מודיע על רצונו בכך לאחר שהמוצר יצא את מחסננו והחל בתהליך שילוח בדואר רשום או שליחים, דמי שירות המשלוח ינוכו בנוסף לדמי הביטול. (גם באם לא שילם דמי משלוח כמו במקרה של "הטבת דואר רשום חינם") הטבת דואר רשום חינם בעת הרכישה אינה חלה במקרה של ביטול עסקה. דמי המשלוח בדואר הרשום ינוכו בנוסף לדמי הביטול . ההחזר הכספי בפועל יינתן אך ורק לאחר קבלת המוצר חזרה אל מחסני החברה ולאחר בדיקת תקינותו. ההחזר הכספי בפועל יינתן באותו אמצעי התשלום אשר עמו בוצעה העסקה. עלות החזרת המוצר במשלוח תהא מוטלת על הלקוח.

 

 

מדיניות פרטיות

על מנת לרכוש מוצרים באתר, יאסוף האתר את פרטייך האישיים כגון: שם מלא, טלפון, כתובת וכתובת דואר אלקטרוני. למען הסק ספק, לאחר הרכישה באתר, מספר כרטיס האשראי אינו נשמר במסד הנתונים של החברה. כל גולש הרוכש באתר ומשאיר את פריטיו מודע לכך שהוא עשוי לקבל מסרים שיווקיים ואינפומטיביים בנושא בריאות והרזיה. במידה ואינך מעוניין לקבל מסרים שיווקיים ואינפורמטיביים ממערכת הדיוור האוטומטית, ניתן לבקש להסיר את עצמך מרשימת הדיוור בכל עת. החברה מתחייבת לא למסור את פרטייך האישיים לגורם צד ג'.

 

 

תנאי שימוש באתר 

השימוש בתוספי תזונה מיועדים למבוגרים ולילדים מגיל 12 ומעלה. נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם - יש להיוועץ ברופא המטפל. להרחיק מהישג ידם של ילדים. יש לאחסן את המוצר במקום קריר ויבש. אין להשתמש אם קיימת רגישות לאחד ממרכיבי המוצר. כל עניין הנוגע לתקנון זה ולרכישה באתר מקום השיפוט הבלעדי הינו בית המשפט המוסמך באזור תל-אביב-יפו בלבד.