כתבות

תוספי תזונה מומלצים

 

 

תוספי תזונה נהפכו עם השנים למוצרי צריכה פופולריים. המודעות לבריאות ולמוצרים טבעיים גרמה לכמעט 50% מאוכלוסית ישראל לצרוך תוספי תזונה באופן קבוע. ספורטאים רבים צורכים תוספי תזונה על מנת להשלים תזונה כגון: חלבונים, חומצות אמינו, פחמימות גלוטמין ועוד. תוספי תזונה מומלצים הם תוספי תזונה המכילים חומרי גלם איכותיים כשהתפיסה בייצורם היתה לייצר מוצר איכותי ככל הניתן ולא כיצד ניתן להוזיל את עלות המוצר ללקוח ולמקסם רווחים. ישנם מותגי low cost אשר משווקים תוספי תזונה זולים באיכות ירודה מאוד אשר מכילים כמות מועטה של חומרי גלם פעילים. 

 

 

איזה תוספי תזונה מומלצים לצריכה על בסיס יומיומי?

העולם המודרני מקשה עלינו לאכול בריא, העבודה והלחץ לא משאירים לנו הרבה זמן ולעיתים קרובות אנו נאלצים לאכול בחוץ ורוב נאלץ להסתפק במזון מהיר שלרוב אינו בריא. צריכה יומיומית של תוספי תזונה תבטיח לנו שנקבל את כל הויטמינים והמינרלים החיוניים לנו וכך נשמור על בריאותינו. משרד הבריאות קבע שתזונה בריאה ונכונה קשורה באופן ישיר לבריאות כללית של גוף האדם.

 

מחפשים תוספי תזונה לנשים? לחצו כאן >>

 

 תוספי תזונה מומלצים

 

תוספי תזונה מומלצים

 

כורכומין קר של ד"ר גרין

כורכומין מבית ד"ר גרין הוא מוצר כחול\לבן איכותי המכיל 500 מ"ג "כורכומין C3" הפטנטי בכל כמוסה. חשוב לרכוש כורכומין ברמה גבוהה כי מותגי LOW COST רבים משלבים בין אבקת שורש כורכום ועם כורכומין על מנת לייצר מוצר זול בהרבה. כורכומין קר של ד"ר גרין מאושר על ידי משרד הבריאות וכשר בד"צ העדה החרדית. 

 

 

פרוביוטיקה של ד"ר גרין

פרוביוטיקה היא תשלובת חיידקים טובים המסייעים בתפקוד תקין של מערכת העיכול ושיפור פעילות המערכת החיסונית. הפרוביוטיקה של ד"ר גרין משלבת בין 10 חיידקים פרוביוטיים. ניתן לבחור בין 12 ל- 25 מיליארד חיידקים. 

 

 

קו אנזים Q10

קואנזים Q10 הוא חומר דמוי ויטמין אשר נמצא באיזורים רבים של גוף האדם. Q10 הוא תוסף תזונה מומלץ לאנשים מעל גיל 50 בגלל יכולתו לסייע לאנשים עם סכרת, בעיות לב, פרקינסון, סיבוכים בכלי הדם, בעיות לב, אנשים אשר עברו ניתוחי לב.