כתבות

כדורי הרזיה טבעיים

 

כדורי הרזיה טבעיים

כדורי הרזיה הם כלי מעולה לסיוע בירידה במשקל. ישנם סוגים רבים של כדורי הרזיה חלקן תרופתיים וחלקן טבעיים, במאמר הבא נתמקד בכדורי הרזייה טבעיים המורכבים מפורמולות צמחיות. אנו בטבע קליק, מאמינים שהטבע סיפק לנו את כל הפיתרונות שאנחנו זקוקים להם בכדי להתמודד עם קשיי היומיום. אנחנו לא נגד הרפואה הקונבנציונלית, היא חשובה מאוד ותורמת המון לשיפור תוחלת החיים. אך במצבים כמו סיוע בירידה במשקל, אנו מאמינים שהטבע סיפק לנו פתרונות לא רעים בכלל בשביל להתמודד עם הבעיות שצצות בזמן תהליך הרזיה. 

 

ישנם סוגים שונים של כדורי הרזיה טבעיים מומלצים, חלקן פועלים על איזורים השובע, חלקן על זירוז חילוף החומרים וחלקם ממריצים ומיועדים לשילוב עם פעילות גופנית. כדורי הרזיה טבעיים לרוב מיוצרים במעבדות לצמחי מרפא אשר יוצרים מהם כמוסות או טבליות לבליעה. רוב האנשים חושבים על כדורי הרזיה טבעיים כלא יעילים אך לא כך הדבר, ישנם כדורי הרזיה חזקים ממקור טבעי שיכולים לסייע רבות להתמודד עם הקשיים של תהליך הרזיה. 

 

 

יתרונות השימוש בכדורי הרזיה טבעיים 

  • לרוב, אינם גורמים לתופעות לוואי
  • אינם ממכרים או גורמים לנזקים ארוכי טווח
  • פועלים בצורה עדינה על הגוף
  • בטוחים לשימוש
  • אין צורך במרשם רופא

 

סוגים שונים של כדורי הרזיה טבעיים

 

גרסיניה קמבוג'יה
גרסיניה קמבוג'יה הוא צמח טרופי הגדל האסיה. חוקרים מצאו שהחומר הפעיל בגרסיניה קמבו'גיה הנקרא HCA, מסייע רבות לאיזון רמות סוכר בדם, תחושת שובע וזירוז חילוף החומרים. כדורי הרזיה טבעיים מצמח הגרסיניה קמבוג'יה התפרסמו בעיקר לאחר הסיקור הנרחב שעשה ד"ר אוז מתכנית הבריאות האמריקאית על הצמח וסגולותיו להרזיה. 

 

איטלס
טבליות איטלס הם כדורי הרזיה טבעיים מהדור החדש, רק שהם לא כדורי הרזיה אלא טבליות למציצה בטעם פירות יער אשר גורמות לתחושת שובע מיידית דקות ספורות מרגע נטילתם. משתמשים רבים מעידים שהשילו במשקל בקלות ובטבעיות. 

 

ג'ימנמה
ג'ימנמה משמש כרכיב עיקרי במגוון כדורי הרזיה טבעיים בגלל היכולת שלו לדכא את הדחף למתוקים. בדיוק סיבה זו, אנשים סוכרתיים משתמשים בו בכדי לאזן רמות סוכר בדם. ג'ימנמה משמשת את הרפואה ההודית כבר אלפי שנים בטיפול בבעיות רפואיות רבות ג'ימנמה ידוע גם כרכיב המנטרל את הטעם המתוק בפה. 

 

 מעוניינים לצפות במבחר כדורי הרזיה טבעיים לחצו כאן!