כתבות

כדורי כורכום | טבליות כורכום | כורכומין מחיר | כורכום c3

 

 

כורכום הוא תבלין פופולרי מוכר המשמש את התרבות ההודית לתיבול מאכלים רבים. כורכומין משמש גם כטיפול טבעי במגוון בעיות רפואיות כגון: אקנה, הרזיה, טיפול בדלקות ועוד. החומר הפעיל בכורכום נקרא "כורכומין" והוא בעל סגולות ריפוי רבות שמסקרנות מאוד את המדענים. לצערנו, גופינו אינו סופג כורכומין כראוי ורובו נשטף החוצה, דרך מערכת העיכול. מחקרים רבים מצאו שיטות שונות לספיגה טובה יותר של כורכומין, כך שנוכל לנצל יותר טוב את היתרונות שהוא יכול לספק לנו. 

 

אז מה זה בעצם כורכומין? 

כורכומין הוא החומר הפעיל המופק משורש הכורכום, הוא גם מה שמקנה למאכלים את הצבע הצהוב העז המאפיין את תבלין הכורכום. עם ההתקדמות הטכנולוגית של תהליכי הייצור של בימינו, ניתן לפרק את החומר הפעיל כורכומין מהכורכום, עד לרמה של 95%.

 

מחקרים רבים שנעשו לאחרונה, מצאו שהאחוזי תחלואה הנמוכים של האוכלוסיה ההודית לעומת המערב, היא בעקבות צריכה רבה יותר של שורש כורכום כחלק מתפריט היומיומי.

 

כורכומין סגולות

נמצא שצריכה יומיומית של כדורי כורכומין עשויה לסייע למנוע סוגים שונים של סרטן, לסייע למנוע ולטפל בדלקות שונות והוא בעל יכולות אנטיספטיות ואנטי בקטריאליות. תכונות אלו של הכורכומין מחזקות מאוד את המערכת החיסונית של גוף האדם ומסייעת למנוע מחלות.

 

 

אז למי מומלץ להשתמש בכדורי כורכומין? 

  • אנשים הסובלים מדלקות כרוניות במפרקים
  • אנשים עם בעיות במערכת העיכול
  • אנשים עם סיכון לחלות בסרטן
  • אנשים עם מערכת חיסונית חלשה

 

כורכומין | כדורי כורכום | כורכום C3

 

כדורי כורכומין מינון מומלץ

מומלץ לצרוך כדורי כורכומין  כחצי שעה לפני האוכל על בטן ריקה. יש לצרוך על פי ההנחיות על התווית, או לפי הבעיה הרפואית שאתם סובלים בה. לרוב, מינון ממוצע של כורכומין הוא כ- 1000 מ"ג ליום. מוצרי כורכומין עשויים להגיע כטבליות כורכומין, כמוסות כורכומין ולפעמים אף בנוזל. 

 

באיזה כדורי כורכומין כדאי לי לבחור? 

ישנם מותגים רבים שמוכרים כדורי כורכומין בחנויות ואתרי הטבע השונים. על מנת לעשות רכישה נבונה ולא ליפול ל"טקטיקות שיווק" של יצרנים המוזילים עלויות על ידי שילוב של כמות מועטה של כורכומין עם אבקת כורכום טחונה, כך שלמעשה אתם רוכשים תבלין בכמוסה, במקום כורכומין טהור איכותי. חומר הגלם האיכותי ביותר של כורכומין נקרא מיצוי כורכומין C3 או כורכום C3, זהו חומר גלם יקר והוא הנחקר ביותר בעולם בגלל טיבו ואיכותו הגבוהה. כורכומין C3 מוגן בפטנט ומחירו גבוה מסוגי כורכומין אחרים. יש לוודא שרכשתם מוצר איכותי על ידי בדיקה של תוית המוצר ולוודא שרשום: "מיצוי כורכומין C3".

 

כדורי כורכמין C3

 

לסיכום

לכורכומין סגולות רבות שיכולות לסייע במגוון מצבים בריאותיים, אך חשוב לבחור בכורכומין מסוג איכותי כמו כורכומין C3 ולבדוק את תוית המוצר לפני שרוכשים כדורי כורכומין. 

 

לצפייה בכורכומין מומלץ מסוג C3 מבית ד"ר גרין - לחצו כאן!