כתבות

איך להגדיל את הפין

 

 

הגדלת איבר המין: למה אנחנו חושבים שאנחנו זקוקים לזה?

רובנו שמענו את המשפט המוכר "הגודל לא קובע" בהקשר של גודל ועובי איבר המין, אך עדיין החברה וסרטי הפורנו לימדו אותנו שמייחסים את גודל הפין לגבריות של אותו אדם. גודל הפין מתקשר ישירות לביטחון העצמי של אותו גבר במיטה. האיזור הרגיש ביותר בנרתיק האישה נמצא כ- 7 ס"מ לעומקו של הנרתיק כך שגם גבר עם איבר מין קטן (מיקרו פין הוא כ- 8 ס"מ) יכול לגרום לאישה לעונג מחדירה. מדגמים שנעשו במספר מדינות מצאו שנשים מעדיפות איבר מין עבה יותר בגלל שתחושת החיכוך עם צידי הנרתיק הרגישים גורמים להנאה רבה יותר. כל אלו, גרמו לגברים רבים לפנות לאורולוגים וסקסולוגים רבים על מנת להגדיל את איבר המין. 

 

הרבה לא יודעים זאת, אך גודל איבר המין הממוצע של גברים בעולם הוא 13.5 ס"מ שהגברים באפריקה הם בעלי איבר המין הגדול ביותר והאסיאתים בעלי איבר המין הקטן ביותר.  סקסולוגים רבים מדווחים על עליה חדה במספר המטופלים המגיעים לקליניקה על מנת לקבל ייעוץ על שיטות שונות להגדלת איבר המין כשרובם, נמצאים במומצע העולמי, 13.5 ס"מ. הסיבות לכך הם התפיסה בחברה שגבר בעל איבר מין גדול הוא "זכר אלפא" וסרטי הפורנו השונים אינם עוזרים עם התופעה. לרוב הגברים בסרטי הפורנו עם איבר מין גדול במיוחד אשר מקבלים חיזוק מזויות הצילום שגורמות להם להראות אפילו גדולים יותר. 

 

גברים שמרגישים שאיבר המין שלהם קטן ירגישו חוסר ביטחון בקיום יחסי מין מהתגובה של הפרטנרית (או פרטנר) והדבר מתבטא בכל תחומי החיים כמו במקלחות בצבא, בבריכה במלתחות בחדר כושר ועוד. חשוב לדעת, במבט מלמעלה איבר המין נראה קטן יותר ולכן כשצופים בסרטי פורנו, הצלמים משתמשים בזוית צילום שגורמות לאיבר המין להראות גדול יותר. 

 

הממוצע העולמי והעובדה שהזוית גורמת לנו לראות את איבר המין שלנו כקטן יותר אינה משפרת את הרגשתם של הגברים המעוניינים לעבור הליך של הגדלת איבר המין

 

איך להגדיל את הפין? שיטות נפוצות להגדלת האיבר מין

 

אנדרו פינס 

אנדרו פינס הוא מכשיר ותיק ופופולרי בעולם להגדלת הפין מהסיבה שהוא אינו מצריך פעילות פולשנית או כירורגית. האנדרו פינס מתלבש על איבר המין ומותח או בעזרת גומיה. אנדרו פינס משתמש באפקט המתיחה, הליך רפואי אשר משתמשים בו למתיחת עצמות, מתיחת עור ועוד. משתמשים רבים אשר רכשו את המכשיר להגדלת הפין, מעידים על שיפור משמעותי של אורך ועובי הפין לאחר 6-7 חודשי שימוש. אנדרו פינס מאושר על ידי ה- FDA והאיחוד האירופאי. 

 

אנדרו פינס

 

משאבות ואקום לשיפור הזקפה

משאבת זקפה הוא כלי ותיק ויעיל לטיפול בזקפה חלשה שנובעת מזרימה לקויה של דם לאיזור איבר המין ומסייעות גם בהגדלתו של איבר המין ע"י ידי שאיבה. פעולת השאיבה מזרימה יותר דם לאיבר המין. יש לציין שהאפקט שנובע מהמשאבה היא זמנית בלבד. 

 

מעוניינים לצפות בעוד אביזרים לגברים? לחצו כאן