כתבות

שיווק שותפים למתחילים

 

מה הוא שיווק שותפים למתחילים?

שיווק שותפים למתחילים היא שיטת שיווק נפוצה בתחום האינטרנט. לרוב, אתרי מסחר מקוונים מפעילים מערכת הנקראית "תוכנית שותפים" אשר נרשמים אליה השותפים (אפיליאייטס) ושם, ניתן לקבל לינקים ייחודיים, באנרים ותכנים לפרסום. לרוב, בבעלותם של האפיליאייטס אתרים בתחום המוצרים שהם מעוניינים לפרסם. בעידן האינסטגרם, ישנם המון אפיליאייטס שהם כוכבי רשת, עם עשרות אלפי ואף מאות אלפי עוקבים שמפרסמים מוצרים שונים בדף שלהם ומרווחים עמלות על הפניות של גולשים אשר רכשו מוצרים דרכם. 

 

מומלץ למתחילים בשיווק שותפים לבחור לקדם מוצרים שקל למכור, כגון מוצרי צריכה שונים. מוצרים אקזוטיים דורשים מיומנות גבוהה במיקוד קהל יעד ובדיקות המרה ואם תבחרו לקדם באמצעות PPC ללא נסיון אתם עלולים לצאת בהפסדים במקום להרוויח. 

 

בשיווק שותפים לא מרוויחים רק מעמלות על מכירות, ניתן לעבוד במודל של תשלום על לידים, הרשמות, הורדות של אפליקציה ועוד. 

 

 

שיווק שותפים למתחילים

 

 

למי מתאים שיווק שותפים? 

שיווק שותפים מתאים לכל אחד, כן כן, קראתם נכון - לכל אחד! כולכם קראתם כתבות על ילדים בני 13 שכבר רכשו דירה מהרווחים שעשו בתכניות שותפים שונות, אז הם לא הגיעו לשם ביום אחד. כמו כל התחלה, יש עקומת למידה, ניסוי וטעיה, התמדה, כל אלו לא סתם סיסמאות, רק הנסיון ההתמדה ולמדיה מטעויות עבר הם מה שיהפכו אותך למגה אפיליאייט.

 

על מנת להפוך לאפיליאייט מוצלח עלייך ללמוד כיצד האינטרנט עובד, מה זה קידום אורגני וכיצד לפרסם באמצעות PPC באמצעות גוגל, פייסבוק, אאוטבריין ועוד. בעבר שיווק עם רשימות תפוצה היה נפוץ מאוד בארץ ובעולם אך מדינות רבות חוקקו חוקים נגד ספאם ומשווקים רבים הפסיקו להשתמש בשיטה זו. 

 

טיפים למתחילים בשיווק שותפים

  • חשוב ללמוד כיצד לקדם אתרים בצורה אורגנית (SEO)
  • חשוב ללמוד לפרסם עם הפלטפורמות הגדולות (גוגל,פייסבוק)
  • חשוב לבחור נישה עם מוצרים פופולריים
  • חשוב לבחור אתר שנראה אמין שיגרום לטראפיק להפוך למכירות
  • חשוב ללמוד למקד קהל יעד למוצר ספציפי

 

מעוניינים להצטרף לתכנית השותפים של טבע קליק? לחצו כאן!