כתבות

ספריי השהייה יעיל

 

ספריי השהייה: טיפול יעיל בשפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת או שפיכה מהירה היא תופעה המשפיעה על כ- 30% מאוכלוסית הגברים. היא נובעת מלחצים נפשיים או פיזיים ולעיתים אף שילוב של שניהם. אין הגדרה מדוייקת לשפיכה מוקדמת, זה בדרך כלל מצב בו בן זוג אחד מגיע לאורגזמה הרבה לפני בן הזוג השני. מצב זה גורם לחוסר ביטחון ולמבוכה בין בני זוג ותחושת הגבריות נפגמת, הרי אין תחושה רעה יותר מלהרגיש אתה לא מספק את בת הזוג שלך.

 

ישנם טיפולים רבים לשפיכה מוקדמת, חלקן פסיכולוגיים וחלקן על ידי תכשירים המעכבים את האורגמה. המוצר הנפוץ ביותר לטיפול בשפיכה מוקדמת הוא ספריי השהייה. גברים מובכים מכדי לדבר על שימוש בספריי השהייה אך לפחות מחצית מהגברים משתמשים במוצרי השהייה שונים, בכדי לשפר את הביצועים שלהם במיטה, גם אם אינם סובלים משפיכה מוקדמת. גברים רבים משתמשים במוצרי השהייה בשביל לחזק את הביטחון ולדעת בוודאות שהם הולכים להיות במיטבם. 

 

מה זה ספריי השהייה?

ספריי השהייה הוא תכשיר נפוץ לטיפול בשפיכה מוקדמת אצל גברים הסובלים מהתופעה. ספריי השהייה לרוב מכיל חומרים מאלחשים אשר מרדימים את גורמי העצבים באיבר המין, כך יש פחות גירוי וניתן להמשיך יותר זמן בקיום יחסי המין. ישנם סוגים של ספריי השהייה טבעיים שאומנם אינם יעילים כמו אלו עם החומרים המאלחשים אך אינם גורמים לאדמומיות, תופעות לוואי ולכך שגם איבר המין של בת הזוג מושפע מחומר האלחוש. בנוסף, משתמשים רבים מעידים שספריי השהייה עם חומרים מאלחשים, פוגעים בתחושת ההנאה והחיכוך.

 

לקוחות רבים מעידים שספריי השהייה טבעי מסייע להם להשהות את האורגזמה לדקות ארוכות ולעיתים לשלוט בצורה מוחלטת מתי הם מעוניינים להגיע לאורגזמה, כשהם עדיין מרגישים את תחושת החיכוך בצורה מלאה ותחושת ההנאה לא נפגמת ואף משתפרת. 

 

כיצד משתמשים בספריי השהייה?

ספריי השהייה יש להתיז על עטרת הפין (הכובע) כ- 20 דקות לפני קיום יחסי המין. יש לוודא שהתזתם מעל ומתחת לעטרה, לאחר ספיגה מלאה של החומר, מומלץ לשטוף את איבר המין בכדי ששאריות חומר לא ישפיעו על בת הזוג, כי אם בת הזוג לא תהיה מגורת הרי, לא עשינו בזה כלום. משתמשים רבים מעידים שהם מצליחים להשהות את האורגזמה בין 15 ל- 40 דקות. היתרון הגדול בשימוש בספריי השהייה טבעי הוא שהוא לא פוגע בהנאה מקיום יחסי המין, מרגישים עדיין את החיכוך בצורה מושלמת אך לא תרגיש את נלחם בעצמך לא לגמור לפני בת הזוג. 

 

 סקר ספריי השהייה

 

למי מומלץ להשתמש בספריי השהייה?

  • אנשים הסובלים משפיכה מוקדמת \ מהירה
  • אנשים המעוניינים להאריך את האורגזמה שלהם
  • אנשים המעוניינים לשפר את הביצועים שלהם בחדר המיטות
  • אנשים המעוניינים לשפר את הביטחון המיני

 

באיזה ספריי השהייה מומלץ לבחור? 

ישנם סוגים רבים של ספריי השהייה, חלקן מכיל חומרים מאלחשים וחלקן לא, חלקן מיוצרים תחת אישור משרד הבריאות וחלקן בצורה פיראטית או בייבוא מסין. על מנת למזער נזקים שעלולים להיגרם ממוצר שלא עבר את אישור הרגולציה המבטיח את בטיחותו, מומלץ לבחור במוצר המאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי. ההמלצה שלנו היא גם לבחור במוצר טבעי לחלוטין המבוסס על פורמולה צמחית יעילה ובטוחה שלא תגרום נזק או תופעות לוואי לאיבר המין. ספריי ההשהייה הטבעי, היעיל, הבטוח והמומלץ ביותר הוא ספריי ההשהייה Delay מבית רד פוינט. ספריי השהייה זה פותח במשך שנים רבות של נסיון בתחום תכשירי הסקס. 

 

מעוניינים לרכוש את ספריי השהייה Delay? לחצו כאן!