כתבות

ויברטורים

-

ויברטורים יכולים לשמש למספר מטרות, אם לעונג עצמי או לשימוש בין בני זוג, ויברטורים הם אביזר הסקס הפופולרי בעולם. ויברטורים מגיעים בשלל צורות, גדלים, סוגי רטט ועיצובים, כל אישה והעיצוב שמתאים לה יותר. ויברטורים בימינו משוכללים מאוד ולעיתים קרובות מכילים מספר סוגים של רטט בחוזקים שונים. ויברטורים יכולים לשמש לגירוי הדגדגן או לחדירה ואגינלית ואנאלית ותתפלאו, גם לעיסוי חלקים שונים בגוף. 

 

ויברטור פופולרי מאוד הוא ויברטור הרוקט פוקט (Rocket Pocket) שהתפרסם במיוחד כשהופיע בסדרה "סקס והעיר הגדולה" כששרלוט לא יכלה לצאת מהבית ולעזוב את ויברטור ה"רוקט פוקט" שלה. רוקט פוקט הינו ויברטור קטן דמוי פנס שיכול ללכת איתכם לכל מקום, שהקטן הזה לא יבלבל אתכם, ישנם סוגים של רוקט פוקט עם רטט עוצמתי במיוחד. רוקט פוקט מגיע לרוב עם ראשים מתחלפים לסוגי גירוי שונים. 

 

רוקט פוקט ROCKET POCKET

 

הויברטורים הפופולריים ביותר אצל נשים היום הם ויברטור לנקודת ה-G, מאלצי אורגזמה וויברטור ארנב.

 

ויברטור לנקודת ה- G - מיועדת להחדרה מדויקת בין עצם הערווה לחלק העליון של צוואר הרחם, מתברר שזו היא נקודת אושר עילאית אצל נשים אשר מעורר נפלאות. לכל אישה צורה, מיקום וגודל שונה של נקודת ה- G, אך לרוב הוא נמצא כ- 7 ס"מ בתוך הואגינה. ויברטורים לנקודת ה- G בדרך מעוצבים עם עיקול בקצה שאמורים להגיע בקלות יתרה אל היעד הנחשק. 

 

ויברטור מאלץ אורגזמה - משמש נשים רבות לעינוג עצמי או עם בן הזוג. ויברטור מאלץ אורגזמה, כשמו כן הוא, גורם לגירוי בלתי פוסק באיזור הדגדגן ש"כופה" עליו להגיע לאורגזמה. ויברטור זה משמש בני זוג רבים המעוניינים להגיע לאורגזמה משותפת.  

 

ויברטור ארנב - ויברטור פופולרי מאוד בצורת איבר מין זכרי, עם תוספת לגירוי הדגדגן, צורתו וסוג הרטט שלו מזכיר אוזני ארנב. ויברטור ארנב הוא סוג ויברטור חדש יחסית ופותח בעשור האחרון. ישנם סוגים של ויברטור ארנב שמסוגלים להסתובב ולהעניק אורגזמות עוצמתיות עוד יותר. בסוגים מסוימים ניתן אף למצוא קצוות מחוספסים, בליטות או חרוזים המיועדים להגביר את הגירוי לדגדגן. 

 

לסיכום

אם לעונג עצמי או לשדרוג יחסי המין, הויברטורים השונים יכולים להוסיף המון פלפל לחיי המין. מומלץ לבחור בויברטור איכותי העשוי סיליקון רפואי הנעים מאוד למגע ועמיד במים. מומלץ גם לבחור ויברטור עם סוג רטט שונים לגיוון מרבי. 

 

לצפייה במבחר קולקצית הויברטורים של טבע קליק לחץ כאן